Łatwo zaimportuj swoich kontrahentów

Gromadź dane o wszystkich klientach i kontrahentach w jednym programie. Dodaj kontrahentów ręcznie, zaimportuj dane z pliku CSV lub bezpośrednio z arkusza Excel.

Masz wszystko
w jednym miejscu

Zarządzaj danymi swoich kontrahentów. Sprawdzaj zadania, opiekunów, domeny i więcej, a dzięki połączeniu zadań z kontrahentami, bądź na bieżąco jakie i ile projektów dla nich realizujesz.

Kompletuj wiedzę o kontrahentach

Nie musisz przegryzać się przez stronę klienta i 10 różnych systemów, wszystkie najważniejsze informacje o kontrahencie znajdziesz w TastyTask.

Zwiększ wydajność pracy

Kontroluj czas pracy zarówno swój, jak i współpracowników. Sprawdź, który kontrahent wymaga najwięcej wkładu czasu i pracy i rozdziel odpowiednio kontrahentów pod opiekunów.

Filtruj, sortuj i segreguj

Wyszukuj i organizuj kontrahentów, jak tylko chcesz. Filtruj po nazwie, domenie, statusie, opiekunie i więcej, sortuj po zadaniach czy aktywnościach. Dostosuj widok listy pod swoje preferencje i stwórz własny filtr jednym kliknięciem.

Zaproś swoich kontrahentów do współdzielenia projektów

Przydziel dostęp do narzędzia zewnętrznym kontrahentom, daj im wgląd w postępy prac oraz możliwość przypisywania i otrzymywania zadań.

Korzystaj z rozwijanych podglądów zadań na liście kontrahenta

Dzięki przejrzystym widokom, od razu wiesz, kto i czym się zajmuje, co kto zrobił, ile czasu minęło od utworzenia zadania, a kogo gonią deadliny, a wszystko to zsynchronizowane pod wybranego kontrahenta.

Duplikuj zadania

Zminimalizuj do minimum czas potrzebny na stworzenie nowego zadania. Jeżeli często wykonujesz dla wybranego kontrahenta podobne projekty, skopiuj je i szybko stwórz nowe.

Stwórz teamy projektowe

Jesteś głównym opiekunem kontrahenta, jednak obsługa partnera wymaga pracy, uprawnień lub wiedzy większej ilości specjalistów? Teraz możesz łatwo przypisać dodatkowych opiekunów do kontrahenta, dzięki temu, w każdej chwili znajdziesz osoby odpowiedzialne za obsługę partnera i realizację konkretnych zadań.

Angelika Dudziak

Customer Success Specialist

Nie stoimy w miejscu.

TastyTask cały czas jest rozwijany, więc już wkrótce spodziewaj się nowych usprawnień i funkcjonalności.

Rozpocznij okres próbny