Postuj z wybranymi grupami

Wysyłaj wiadomości do współpracowników bezpośrednio w TastyTask, utwórz grupę odbiorców z dowolną kombinacją osób aby zawęzić odbiorców lub wyślij komunikat do całej firmy.

Wymagaj potwierdzenia
odczytu

Wysyłasz regulaminy, raporty lub inne ważne informacje, z którymi chcesz, aby każdy w Twojej firmie się zapoznał? Wstaw post z potwierdzeniem odczytu, a sprawdzisz, czy post został odczytany przez wszystkie wymagane osoby, czy nie.

Odczytuj powiadomienia
w skrzynce e-mail

Niezależnie czy codziennie, czy tylko sporadycznie sprawdzasz TastyTask, nie ominie Cię już żadna ważna wiadomość. Kiedy pojawi się post na tablicy, do której jesteś przypisany, otrzymasz powiadomienie o nowym poście na swojego e-maila.

Sprawdzaj polubienia,
komentarze i wyświetlenia

Zobacz ile a nawet kto wyświetlił Twój post. Kto polubił Twoją wiadomość i co sądzą o nim komentujący.

Przypinaj #

#pilne, #administracja, #integracja, #webinar – stwórz własne hashtagi, które są istotne w twojej firmie, ułatwi to użytkownikom ich późniejsze wyszukiwanie i grupowanie.

Zachowaj porządek
w dyskusji na czacie

Czat także nie musi być chaosem, mimo wielu użytkowników. Użyj funkcji odpowiedź, żeby odnieść się do konkretnej wiadomości.

Czy wiesz, że możesz
schować czat?

Koniec z niekończącym się przewijaniem wiadomości po dłuższej nieobecności. Wprowadziliśmy efektywniejszy układ tablicy z postami. Schowaj czat, a układ tablicy rozszerzy się z 2 do 3 kolumn, dzięki czemu szybko przejrzysz interesujące Cię posty.

Radosław Strzelecki

Technology Manager

Nie stoimy w miejscu.

TastyTask cały czas jest rozwijany, więc już wkrótce spodziewaj się nowych usprawnień i funkcjonalności.

Rozpocznij okres próbny